Zážitky z Ko Sametu 2014

Na Ko Sametu mají nádherné pláže. Mimo pláží je tu spousta restaurací a barů a mnohé z nich pořádají diskotéky a nejrůznější hudební akce. My jsme během našeho krátkého pobytu navštívili dvě diskotéky. Jedna se konala ve větším podniku a byla pro místní. Nepotkali jsme tam totiž žádného cizince. I přesto, že jsme tam byli jediní turisté, všichni se k nám chovali pěkně a nikomu ani nepřišlo divné, že tam jsme. Celkem živě si dokážu představit, že pokud by se na nějaké akci u nás v ČR vyskytl nějaký cizinec (navíc z exotické země), všichni by jej “očumovali”. Opravdu jsme se tam cítili skvěle.

Poté jsme navštívili ještě jednu menší diskotéku. Možná šlo pouze o bar s velmi hlasitou hudbou a místem k tančení. Z tohoto baru jsme byli velice nadšení. Hned při vstupu jsme do ruky dostali lahvičku s barvou a štetečkem. A mohli jsme být velice kreativní :-) viz. fotogalerie níže.

Na Ko Sametu jsme také zažili první průtž mračen. V Thajsku každodenní záležitost během období dešťů. Nás to však dost zaskočilo. Během chvíle napršelo obrovské množství vody. U nás by se to dalo přirovnat ke stoleté vodě. V tuto chvíli jsme pochopili, proč staví všechny bungalovy, chatky a obydlí na kůlech. Při každém dešti se totiž krajinou valí obrovské množství vody, bahna a všeho ostatního, co voda strhne. Nějaké fotky přidávám do galerie níže.