Studium angličtiny

Jedním z hlavních cílů naší cesty je zlepšit angličtinu. Mně se podařilo přihlásit do British English School již před dvěma týdny. Studuji Business English Program a jsem velice spokojená. V mém kurzu jsou přihlášeni kromě mě ještě tři muži. Jeden švýcar, asi stejně starý jako já a daší dva místní kluci, kteří mají asi kolem 18. let. Prozatím jsem však jeden týden docházela do kurzu sama a další týden se mnou byl na hodině vždy jeden chlap. Učí nás velice sympatický rodilý Američan. Hodina mě stojí 30 Kč, ve kterých jsou zahrnuty i knížky a ostatní studijní materiály.

P1040567

Po čtrnácti dnech vyzvídání se mi podařilo přemluvit místní učitele, aby vzali do rozjetého kurzu pro začátečníky taky Martina. Takže Martínek začal včera studovat angličtinu a moooooc ho to baví. I přesto, že kurz běží pravděpodobně již dva měsíce, Martin se ve třídě mezi místními vůbec neztratí. Pár hodin angličtiny absolvoval již v Česku a po příjezdu do Sihanoukville se každý den poctivě učí.

P1040802

Do třídy chodí Martin spolu s dalšími šesti místními lidmi. Nejstarší je tam Martin, pak následuje jedna asi 33. letá paní a ostatní jsou ještě puberťáci :-) První den, když Martin dorazil do kurzu, bylo z toho ve třídě velké pozdvižení. Všichni si ho prohlíželi a ptali se, co že tam dělá. Druhý den byli ještě zvědavější a když jeden z nich sebral odvahu, zeptal se Martina, odkud to vlastně je? Po odpovědi, že z České Republiky, která je malinkým státem ve střední Evropě se všichni seběhli k mapě světa a učitel jim musel Českou Republiku ukázat.

Martina učí rodilý Brit. Má úžasnou výslovnost a je nesmírně trpělivý. Přesně pro začátečníky.

IMG_20151203_160539 IMG_20151203_161501

This article has 4 comments

  1. Pingback: MKsOrb.Com

  2. Pingback: can hydroxychloroquine help fibromyalgia

  3. Pingback: plaquenil usa

  4. Pingback: hydroxychloroquine prescription cost